Vēstule Ziemassvētku Vecītim. Uz kādu adresi rakstīt vēstuli Ziemassvētku Vecītim?

Jau vairākus gadus Ziemassvētku laikā ir atverts Ziemassvētku un Jaungada muzejs un darbojas Ziemassvētku Vecīša Rezidence Latvijā, Smiltenes novadā (Bijušā līdz 2021. gadam Raunas novadā). Mēs bijām tik aizņemti ar remontdarbiem, pasākumu un ekspozīcijas gatavošanu, ka palaidām garām ļoti svarīgu jautājumu! Mēs aizmirsām skaidri un pamanāmi bērniem uzrakstīt Ziemassvētku Vecīša pasta adresi. Bērni sāka meklēt Ziemassvētku Vecīti pa tālruni un visiem iespējamiem sociāliem tīkliem un saziņas līdzekļiem.

Uz bildes ir 19 vēstules, kuras vienā diena atnāca Ziemassvētku Vecītim no Jelgavas pasta uz Biedrības adresi. Cik var saprast kādi vecāki bija organizējuši bērniem pasākumu, bet Ziemassvētku Vecīša pareizo adresi nebija atraduši. Protams visas bērnu vēstules būs nogādātas Ziemassvētku Vecītim, bet ar kavējumu.

Zemāk ir Ziemassvētku vecīša pareizā adrese, kā arī dažas adreses uz kurām var rakstīt vēstules Ziemassvētku Vecīša populārākiem kolēģiem uz citām valstīm.

Ziemassvētku vecīša adrese:

Ziemassvētku Vecītim,
"Pļavnas",
Drustu pag.,
Smiltenes nov.,
Latvija, LV-4132

 Plavnas ziemassvetku un jaungada muzejs

 

Santa Klausa adrese:

Santa Claus,
North Pole,
H0H 0H0,
Canada

Vajag piebilst, ka Santa Klausa indekss, kurš vizuali sakrīt ar viņa slaveno saukli "HO HO HO", pasta adresē pēc Kanādas pasta standartiem sastāv no burtiem "H" un cīpariem "0".

 

Joulupukki adrese:

Joulupukki,
Arctic Circle,
96930
Rovaniemi
Finland

 

Salaveča adrese:

162390
Россия,
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

Ziemassvētku un Jaunā gada ceļš. XX gadsimts. Muzejs.