Festivāli Fiestalonia Milenio. Oficiāls festivālu pārstāvis Latvijā.

Foto: Skeeze

Kopš 2019. gada jūnija mūsu biedrība "Ziemassvētku vecīša rezidence" Latvijā pārstāv Spānijas uzņēmumu Fiestalonia Milenio - Eiropas līderi starptautisku festivālu un konkursu programmu organizēšanā bezpeļņas radošiem kolektīviem.

 

 

Spānija, Kazahstāna, Itālija, Francija, Gruzija un Monako ir valstis, kurās šobrīd notiek festivāli. Gan dažādas horeogrāfijas grupas, gan orķestri, kā arī individuālie izpildītāji var novērtēt savu apmācību līmeni un parādīt savus talantus. Klasiskais balets, mūsdienu hip-hop, rueda, kas ir maz pazīstams Latvijā, vai labi zināma salsa - visu veidu radošumam ir savas nominācijas un vērtēšanas kategorijas. Akadēmiskais vokāls, reps vai mūzikls. Originals žanrs un lietišķā māksla, modes teātri un folkloras grupas, iespējams, ir grūti atrast citu festivālu, kas aptvertu šādu radošuma un pašizpausmes veidu spektru. Svarīgs ļoti veiksmīgs, mūsuprāt, vecuma kategoriju sadalījums līdz 25 gadiem, kad katrs dalībnieka pieredzes gads ievērojami ietekmē viņa iespējas kļūt par uzvarētāju. Savukārt dalībniekiem, kas vecāki par 25-26 gadiem, jau vajadzētu konkurēt ar vienādiem noteikumiem.

 

Tūkstošiem jauno mākslinieku jau ir piedzīvojuši reibinošus panākumus un triumfu, uz kuru viņus vadīja studiju gadi un smags darbs ar pilnīgu centību. Dažiem tas ir ilgi gaidītā uzvara un vecāku prieks par pirmo veiksmi, ko viņi vienmēr atcerēsies, pat ja viņu turpmākā profesija nav saistīta ar radošumu un skatuvi. Dažiem tas ir viens no radošās karjeras soļiem un viņu paša darba novērtēšana. Un visiem, bez izņēmuma, tas ir radošuma un saziņas svinēšana ar plašu kultūras programmu.

 

Fiestalonia zīmola festivālos īpaša uzmanība tiek veltīta dažādu valstu nacionālo tradīciju saglabāšanai un viņu propagandai starp jauniešiem, iepazīstoties ar pasaules tautu kultūru. Konkurences gars, pašizpausme, iepazīšanās ar vienaudžiem, vienkārši atpūta jūras krastā un plaša ekskursiju programmu izvēle.

 

Lai to panāktu, strādā liela profesionāļu komanda no brīvprātīgajiem līdz profesionālai starptautiskai žūrijai. Fiestalonia Milenio festivālu oficiālajā mājas lapā var atrast detalizētu informāciju 7 dažādās valodās. Šādu plašu un pastāvīgi atjauninātu informāciju bez papildus līdzekļiem nav iespējams tulkot latviešu valodā. Mēs palīdzēsim izvēlēties festivālus, iegūt informāciju un pieteikties festivālam pārtulkojot nepieciešamo no / uz latviešu valodu. Katru gadu vairākās grupās un individuālie izpildītāji no Latvijas piedalās festivālos, kuri patstāvīgi komunicēja ar Spānijas biroju, bet daudzi nav gatavi veltīt tam pietiekoši lielu savu laiku. Kopš 2019. gada jūnija mūsu Biedrība "Ziemassvētku vecīša rezidence" ir oficiālais Fiestalonia Milenio festivālu pārstāvis Latvijā. Mūsu mērķis ir atvieglot dalības pieteikumu iesniegšanas kārtību, maksājumu jautājumus, kurus var īstenot, izmantojot mūsu Biedrību, un citus organizatoriskus jautājumus. Spānijas tūrisma operators rūpējas par uzturēšanu un drošību no brīža, kad ieradīsieties savā dzīvesvietā, iepriekš vienojoties, var nodrošināt transfēru. Mēs sadarbībā ar vietējiem tūrisma operatoriem palīdzēsim atrisināt arī transporta jautājumu. Biļešu cenas nav iekļautas Fiestalonia Milenio vispārējā piedāvājumā un transporta problēmas jūs varat risināt arī paši, salīdzinot ar mums sadarbojošos tūrisma operatoru piedāvājumus un savas iespējas.

 

Festivāla un konkursu programmas izmaksas nosaka organizators un tās ir norādītas Fiestalonia Milenio oficiālajā mājas lapā.

 

 Sazinieties ar mums pa tālruni 26-44-44-00 vai E-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vēlams, norādot tematu “FIESTALONIA”.

 

Mūs atbalsta:

Ziemassvētku un Jaunā gada ceļš. XX gadsimts. Muzejs.