Ziemassvētku vecīša pasakainā rezidence. Ekskursijas programma (2019-2020).

Ziemassvētku vecīša rezidences pasakainās egles.

Ekskursijas programma "Ziemassvētku vecīša rezidence" skolēnu grupām:

ziemassvetku vecisa rezidences apmeklejuma cena 2019

Ekskursijas programma "Ziemassvētku vecīša rezidence" individuāliem apmeklētājiem:

Par papildu samaksu:


Pasakas rezidences darba laiks:

Svētku pasākumi Ziemassvētku vecīša rezidencē sākas 2019. gada 15. decembrī!

Ziemassvētku pasākumi un ekskursijas sākas plkst. 10:00, 12:00; 14:00; 16:00 и 18:00. Visas programmas ilgums apmēram 1 stunda un 30 minūtes. Apmeklēšanas laiku lūdzam rezervēt izmantojot interaktīvo kalendāri PIRMS APMAKSAS! Rezervējot ir jānorāda jūsu Vārdu, tālruni, E-pastu un uzrakstīt piezīmēs jautājumus, kuri jūs interesē un pasākuma organizātori sazināsies ar jums 12 stundu laikā.

Iepriekšējā rezervācija interaktīvā kalendārā atvērta!
Interesē dātums un laiks kura nav kalendārā? Zvaniet!
Pēc jūsu pieprasījuma mēs palielināsim Rezidences darba dienu skaitu!

Individuālo apmeklētāju biļetes un ģimenes biļetes var iegādāties tiešsaistē. Par 3 vai vairāk personām neaizmirstiet izvēlēties atlaidi katram apmeklētājam pirms maksājuma veikšanas! Pēc biļetes iegādes, lūdzu, atgriezieties mūsu mājas lapā un interaktīvā kalendārā pa labi, norādīt vārdu, tālruni, E-pastu, ziņojiet, ka biļetes jau ir iegādātas, un informāciju par sevi, kas mums varētu būt nepieciešama, aptuvenais vecums utt.

Pēc rezervācijas un summas precizēšanas, nepieciešams veikt apmaksu** uz Biedrības "Ziemassvētku vecīša rezidence" rekvizītiem.  Priekš tā, lai mēs varētu izrakstīt un atsūtīt jums avansa rēķinu juridiskai vai fiziskai personai, atsūtiet mums savus rekvizītus uz norādīto E-pastu.


Ekskursijas norises vieta (KARTE):

"Pļavnas", Drustu pagasts, Raunas novads, Latvija


E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālr.: (+371) 26444400 (Igors) informācija latviešu valodā informācija krievu valodā


Papildus informācija:

* Ir svarīgi ņemt vērā, ka pati dāvana nav iekļauta programmas kopējās izmaksās, bet tā ir nepieciešama, lai katru bērnu apsveiktu personīgi Ziemassvētku vecītis.

** Pasūtījuma atcelšanas gadījumā maksājums 20% apmērā nav atmaksājams, viņš tiek ieturēts pasākuma organizešanas sākotnējiem izdevumiem.

SVARĪGI! Bērniem ir jāņem līdz maināmi apavi, un viņu apģērbam jābūt ērtam priekš aktīvajām spēlēm telpā ar kamīnu un silto grīdu.